Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Usługi bilioteczne

OFERTA BIBLIOTECZNA

Czytelnia Internetowa - oferuje bezpłatny dostęp do komputerów podłączonych do Internetu w ramach Projektu Mazowszanie. Z oferty można skorzystać codziennie w godzinach otwarcia Biblioteki. Oferujemy 5 stanowisk komputerowych.

Rejestracja czytelnika - przy zapisie do Biblioteki należy okazać dokument określony w regulaminie (dowód osobisty), zapoznać się z Regulaminem Wypożyczalni Gminnej Biblioteki Publicznej i zobowiązać się podpisem do przestrzegania Regulaminu. Za niepełnoletniego czytelnika odpowiadają i podpisują zobowiązania rodzice lub opiekunowie prawni. Czytelnik zobowiązany jest informować bibliotekę o zmianie miejsca zamieszkania, miejsca pracy lub szkoły.

Wypożyczalnia książek i czasopism - prawo do bezpłatnego korzystania z wypożyczalni mają wszyscy obywatele. Księgozbiór liczy ok 10000 tys. wol. i oferuje literaturę beletrystyczną, faktu, popularnonaukową, bogaty księgozbiór dla dzieci i młodzieży, lektury z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej.

Punkt informacji bibliotecznej - personel biblioteczny służy fachową pomocą z różnych dziedzin wiedzy, udzielamy informacji bibliotecznych, bibliograficznych i rzeczowych bezpośrednio i telefonicznie.

Punkt usług ksero i wydruku - biblioteka oferuje usługi ksero czarno-białe i kolorowe,  wydruku i skanu w ramach Projektu Mazowszanie.

Zegar

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Biuletyn Informacji Publicznej
 

Imieniny